Kontakt

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. J.

16-400 Suwałki, ul. Majerskiego 8
tel. +48 87 566 42 03
fax +48 87 565 36 94
NIP: 844-000-53-88
REGON: 790009383

sekretariat@zwmdojnikowscy.pl
www.zwmdojnikowscy.pl
Nr rachunku bankowego:
Raiffeisen Bank Polska S.A. 47 1750 1080 0000 0000 2219 2407

Fb: www.facebook.com/ZWMDojnikowscy
Stronainternetowa:www.zwmdojnikowscy.pl

Zarząd firmy
Bogdan Dojnikowski
bdojnikowski@zwmdojnokowscy.pl

Maciej Dojnikowski
mdojnikowski@zwmdojnikowscy.pl

Emilia Dojnikowska- Michalska
edojnikowska@zwmdojnikowscy.pl

Pełnomocnik ds. jakości i zakładowej kontroli produkcji
Justyna Kolesińska
jkolesinska@zwmdojnikowscy.pl

Dział handlowy (zajmujący się: pomosty pływające, bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, elementy małej architektury, balustrady, automatyka)
Dyrektor Działu Handlowego:
Andrzej Makarewicz
amakarewicz@zwmdojnikowscy.pl

Handlowiec
Sylwia Kopiczko
skopiczko@zwmdojnikowscy.pl

Handlowiec
Marek Aneszko
maneszko@zwmdojnikowscy.pl

Specjalista ds. marketingu i promocji
Jolanta Balun
jbalun@zwmdojnikowscy.pl

Dział produkcji i technologii (zajmujący się: konstrukcje stalowe hal, konstrukcje reklamowe, wiaty śmietnikowe, zadaszenia, rusztowania fasadowe, zbrojenia budowlane, schody, podjazdy)
Szef produkcji
Piotr Stabiński
pstabinski@zwmdojnikowscy.pl

Technolog
Wojciech Żyniewicz
wzyniewicz@zwmdojnikowscy.pl

Technolog
Jacek Zelek
jzelek@zwmdojnikowscy.pl

Technolog
Paweł Kozłowski
pkozlowski@zwmdojnikowscy.pl

Technolog
Arkadiusz Salik
asalik@zwmdojnikowscy.pl

Dział kadr i księgowości
Kierownik ds. finansowo-kadrowych
Teresa Ignatik
tignatik@zwmdojnikowscy.pl

Specjalista ds. rozliczeń i windykacji
Edyta Karłowicz
ekarlowicz@zwmdojnikowscy.pl

Kierownik ds. zaopatrzenia i logistyki
Wiesława Modzelewska
wmodzelewska@zwmdojnikowscy.pl

Kierownik lakierni proszkowej
Karol Kardel
kkardel@zwmdojnikowscy.pl

Kierownik ds. Montaży
Albert Jarocki
ajarocki@zwmdojnikowscy.pl

Kierownik ds. utrzymania ruchu
Bogusław Wiszniewski
bwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl
 

Top